Salgsapparatet

Kontakt

Profesjonell belysning

Maren Bochinger

CEO/Managing Director Norway

Head of Sales Trade

Tlf: +46 (8) 707 44 11

E-post: maren.bochinger@ledvance.com


Bodil Kvalheim

KAM / Distriktssjef Hordaland (u/ Stord og Bømlo)

Tlf: +47 400 04 122

E-post: b.kvalheim@ledvance.com


Yngve Børrud

KAM / Distriktssjef Oslo, Akershus, Buskerud, Vestfold og Telemark

Tlf: +47 40 00 41 23

E-post: y.borrud@ledvance.com


Lars Christian Oppegaard

Distriktssjef Akershus, Hedmark/Oppland, Nord-Norge

Tlf: +47 400 04 127

E-post: l.oppegaard@ledvance.com


Kjell Tore Norby

Distriktssjef Trøndelag, Møre, Sogn og Fjordane

Tlf: +47 40 00 41 30

E-post: k.norby@ledvance.com


Kim Hauge

Distriktssjef Agder og Rogaland, Stord og Bømlo

Tlf: +47 917 17 339

E-post: k.hauge@ledvance.com


Geir Ove Horn-Eggestøl

KAM Trade, Distriktssjef Østfold

Tlf: +47 400 04 121

E-post: g.eggestol@ledvance.com


Ingrid Thorsland

Marketing Coordinator Trade

Tel: + 47 93 41 39 46

E-post: i.thorsland@ledvance.com



Kundeservice

Kundeservice

Tlf: +47 400 04 110

E-post: kundeservice@ledvance.com


Marthe Skaset

Head of customer Service Management

Tlf: +47 400 04 152

E-post: m.skaset@ledvance.com


Elisabeth Blokkdal

Kundeservice

Tlf: +47 400 04 150

E-post: e.blokkdal@ledvance.com


Lena A. Hopstock

Sales Support Retail / Logistics Coordinator

Tlf: +47 400 04 155

E-post: l.hopstock@ledvance.com


Kristin Venstad

Sales Support Trade

Tlf: +47 995 27 786

E-post: k.venstad@ledvance.com


Espen Dahl

Produktspesialist / Teknisk inneselger

Tel: +47 932 42 225

E.post: e.dahl@ledvance.com


John Wrobel

Reklamasjoner

Tlf: +47 400 04 134

E-post: j.wrobel@ledvance.com


Ledelse

Maren Bochinger

EO/Managing Director Norway

Head of Sales Trade

Tlf: +46 (8) 707 44 11

E-post: maren.bochinger@ledvance.com


Marthe Skaset

CFO

Tlf: +47 400 04 152

E-post: m.skaset@ledvance.com


Retail

Per Storm Halvorsen

Sales Manager Retail

Tlf: +47 400 04 135

E-post: p.halvorsen@ledvance.com


Oddbjørn Pedersen

Sales coordinator

Tlf: +47 918 98 543

E-post: o.pedersen@ledvance.com


Fredrik Volden

Key Account Manager

Tlf: +47 400 04 132

E-post: f.volden@ledvance.com


Elinor Eriksson

Marketing Manager Retail

Tel: +46 8 707 44 64

E-post: elinor.eriksson@ledvance.com


Økonomi

Marthe Skaset

CFO

Tlf: +47 400 04 152

E-post: m.skaset@ledvance.com


Beate Bentzen

Regnskap - Kunder

Tlf: +47 454 29 794

E-post: B.bentzen@ledvance.com


Fredrik Benjaminsen

Head of Accounting

Tlf: +47 414 68 377

E-post: f.benjaminsen@ledvance.com


IT/HR

Terje Sørdal

IT/HR

Tlf: +47 400 04 111

E-post: t.sordal@ledvance.com